Про заклад

Засновником закладу позашкільної освіти є Хустська міська рада, яка здійснює управління Центром через уповноважений орган - управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради.

Даний заклад позашкільної освіти було створено прийняттям рішення виконавчого комітету Хустської міської ради  № 534 від 14.08.2007 року  «Про створення Хустського міського науково-технічного центру  учнівської молоді в структурі управління освіти, релігій та у справах національностей міськвиконкому».

Наступним важливим кроком було рішення ХІ сесії Хустської міської ради V скликання № 774  від  04.07.2008 року  «Про передачу в оперативне управління адміністративної будівлі, яка належить до нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Хуст за адресою: м. Хуст, вул. Аркаса, №8 управлінню освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради».

Рішенням Vсесії Хустської міської ради VII скликання № 358  від  22.09.2016 року   «Про реорганізацію Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» заклад перетворено у Хустський міський центр позашкільної освіти «Сузір’я» Хустської міської ради Закарпатської області.

Рішенням  І сесії  Хустської міської ради VIIІ скликання № 229 від  31.03.2021 року «Про реорганізацію позашкільних навчальних закладів Хустської міської ради шляхом приєднання до Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» Хустської міської ради»  до закладу приєднано: Центр науково - технічної творчості учнівської молоді Хустської міської ради,  Центр позашкільної роботи Хустської міської ради, Еколого - туристичний центр учнівської молоді Хустської міської ради.

Рішенням  ІІ сесії Хустської міської ради VIIІ скликання № 582 від  20.10.2021 року   «Про затвердження реорганізації позашкільних навчальних закладів хустської міської ради»  заклад перейменовано у Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Хустської міської ради. На цій сесії також затверджено статут даного закладу.

Центр є юридичною особою, має печатку зі своїм найменуванням, штампи, ідентифікаційний номер, бланки встановленого зразка, власну атрибутику.

Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про позашкільний навчальний заклад та Статутом  Центру .

Центр - комплексний заклад позашкільний освіти, який організовує роботу з вихованцями, учнями і слухачами за різними напрямами позашкільної освіти (художньо-естетичним, туристсько-краєзнавчим, еколого-натуралістичним, науково-технічним, дослідницько-експериментальним, фізкультурно-спортивним або спортивним, військово-патріотичним, пластовим або скаутським, соціально-реабілітаційним, оздоровчим, гуманітарним, мистецьким). За погодженням із Засновником в Центрі можуть створюватися інші напрями.

Статут.docx

Стратегія розвитку