Підрозділ 1

гурток "Виготовлення іграшок-сувенірів" (керівник Л. Шпір) долучилися до кампанії "Диводій"

Вихованці організованої дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ ) та Укрпоштою. Гуртківці своїми листівками і малюнками змогли привітати інших дітей з різних куточків України зі святами, подарувати відчуття свята і трішки дива для кожного.

💛💙У кожного із нас є своє розуміння добра і доброти. Але всі ці висловлювання, думки об’єднує одна думка: що добро слід починати із себе.

💛💙Сьогодні на занятті гуртка "Виготовлення іграшок-сувенірів" вихованці підготували буклети на тему "Всесвітній день доброти"(керівник Кострець Г.В.)💛💙

https://І етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему "Захисники України: історія та сьогодення"

Екскурсія до Закарпатської столиці лозоплетіння (село Іза) з вихованцями гуртка "Захоплююче лозоплетіння" (керівник Довгій А.М.).

Цими днями вихованці КЗПО «ЦДЮТ «Сузір’я» управління освіти, релігій та у справах національностей Виконавчого комітету Хустської міської ради, єдині із Закарпаття взяли участь у чемпіонаті України U-15, що проходив в м. Львів (27-30. 04. 2023) у всіх категоріях (одиночні, парні, парні мікси)🏸🇺🇦. В результаті отримали хороший досвід, нові знайомства та позитивні емоції! 👍

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Символом цього дня є червоний мак.

Вітаємо !!

Підведено підсумки виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва " Знай і люби свій край" серед вихованців гуртків КЗПО "ЦДЮТ " Сузір'я" . Роботи переможців відправлені у КЗПО "Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" для участі в обласній виставці. Бажаємо стати переможцями конкурсу.

У рамках Місячника педагогічної майстерності "Сучасно. Творчо. Компетентно" керівником гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво» Теслевич М.В. проведено відкрите заняття на тему «Техніка та прийоми малювання пластиліном. Улюблений герой». На занятті вихованці ознайомились із такими прийомами: малювання кульками, спіральками, мазками та ін.

Під час практичної частини діти обрали індивідуальні зразки малюнків із зображенням улюблених казкових героїв.

Завершилось заняття підсумковим блоком, упродовж якого вихованці оцінили власні роботи та продемонстрували їх присутнім.

Вітаємо вихованців гуртків та їх керівників (М.Дудаш, С.Петраш, О.Ференцик, М.Теслевич) з отриманими нагородами .

Відповідно до плану роботи КЗПО ЦДЮТ "Сузір'я" у рамках Місячника педагогічної майстерності "Сучасно. Творчо. Компетентно." керівники гуртків "Бісерне рукоділля" (Кострець Г.В.) та "Народна творчість" (Ференцик О.І.) провели спільне заняття (на базі Нижньоселищенського ліцею), приурочене Міжнародному Дню рідної мови. Вихованці ознайомились з цікавими фактами про створення свята та виготовили патріотичні голуби (символи Миру), прапорці та підготували листи-подяки воїнам ЗСУ.

У рамках місячника педагогічної майстерності "Сучасно. Творчо.Компетентно." проходить взаємовідвідування занять керівниками гуртків КЗПО ЦДЮТ "Сузір'я". Мета - удосконалення фахового рівня та підвищення професійної майстерності педагогів, обмін досвідом роботи. 20 лютого Віталія Червеняк, керівник хореографічних гуртків, запросила на заняття гуртка " Стиль танцю "Диско" Світлану Петраш, керівника гуртків "Декоративно-ужиткове мистецтво" та " Народна творчість".

Заняття проводилося на тему "Розучування комбінацій на основі вивчених рухів у стилі танцю "Диско". Віталія Йосипівна поділилася досвідом з питань налагодження співпраці педагога та вихованців. На занятті проведено бесіду до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, в ході якої було запалено свічки в пам'ять про загиблих на Майдані.

Вакаров Юлія, вихованка гуртка "Народна творчість" КЗПО ЦДЮТ "Сузір'я" нагороджена дипломом І ступеня Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу "Крила кохання" (номінація декоративно - ужиткове мистецтво), керівник Ференцик О.І. нагороджена подякою за підготовку переможця. Вітаю!!!

Вихованці гуртків КЗПО ЦДЮТ "Сузір'я" "Народна творчість" та "Художня вишивка" (керівник Ференцик О. І.) взяли участь в обласному конкурсі "Малюємо ПАДІЮН!". Надзвичайно приємно, що їхні малюнки стали одними з найкращих, прикрасивши календар на 2023 рік. Автори малюнків нагороджені грамотами переможців конкурсу та отримали календарі у подарунок.

6 лютого 2023 року в КЗПО ЦДЮТ "Сузір'я" Хустської міської ради було підведено підсумок відбіркового етапу конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці - очима дітей" серед вихованців Центру. На конкурс було представлено 33 малюнки. При підведенні підсумків журі визначили переможців конкурсу у двох вікових групах. З них: 5 - перших місць, 5 - других і 9 третіх. Роботи переможців конкурсу відправлені в Управління Держпраці в Закарпатській області для участі у регіональному етапі. Бажаємо успіхів.

З 24 січня по 6 лютого 2023 року у КЗ "Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді" проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків "Кольори нашої Перемоги". Серед переможців є вихованка гуртка "Флористика та живопис" КЗПО ЦДЮТ "Сузір'я" (керівник Дудаш М.І.) Орос Богдана, яка отримала І місце за роботу " З вірою в майбутнє ". Щиро вітаємо Богдану та її керівника з перемогою в конкурсі.

РЕКЛАМИ ГУРТКІВ

https://ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПІДРОЗДІЛ №1

https://ДОСЯГНЕННЯ підрозділу №1

Річні звіти 2021-2022 н.р.

Гурток "Бісерне рукоділля";

Гуртки "Образотворче мистецтво» та «Декоративно-образотворче мистецтво»";