Валеологія

Гурток «Валеологія»

Керівник гуртка Клевець Віолета Василівна

Здоров’я – дарунок молодості. У зрілому віці, а тим більш у старшому і похилому, воно залежить від того, як ставитись до нього в молоді роки і чи вживали заходів для його своєчасного збереження.

Основна мета програми  гуртка -  підвищити валеологічну культуру учнів, розвивати в них потребу фізичного самовдосконалення, зміцнення свого здоров’я та формування навичок психофізичної саморегуляції організму, профілактики хвороб, а також розуміння необхідності здорового способу життя.

Вона має виконувати такі функції:

- надати можливість накопичити мінімум знань, необхідних для формування підлітком культури здоров’я та створення індивідуальної програми здорового способу життя;

- ліквідувати прогалини в базовій освіті підлітка загальноосвітніх шкіл щодо проблем збереження й зміцнення власного здоров’я;

- превентивність поведінки підлітка з урахуванням його вікових особливостей (зокрема, паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин, ранні нерозбірливі статеві стосунки).

підліткового віку.

Завданням курсу є:

- розширення та поглиблення знань з валеології, знань про власне здоров’я;

- розкриття закономірностей формування, збереження, зміцнення здоров’я людини;

- здійснення аналізу та синтезу одержаних валеологічних знань;

- засвоєння та вміння застосовувати практичні навички в повсякденному житті.

Зворотній зв'язок з гуртківцями.

Після проведеного анкетування -приємно знати, що у вихованців немає шкідливих звичок і вони дотримуються здорового способу життя .

19:18 10.04.2021

Онлайн бесіда «Куріння – велике лихо»

Куріння – велике лихо. Доведено, що куріння тютюну призводить до виникнення різних захворювань, які спричиняються до передчасної смерті людей.

19:52 08.04.2021

Рух та здоров’я.

Ще лікарі Стародавньої Греції говорили, що без фізичного навантаження людина не може бути здоровою. Це положення сучасна фізіологія пояснює з таких позицій. Людський організм ніби пронизаний густою сіткою найтонших кровоносних судин-капілярів, товщина яких в 50 разів менше волосин. Загальна довжина капілярів сягає приблизно до 100000 км.

17:18 07.04.2021

Акція «Міняємо цукерку на цигарку»

Уже традиційною для наших гуртківців, стала акція «Міняємо цукерку на цигарку» . Цим самим діти  спонукають оточуючих до здорового способу життя, збереження себе від захворювань викликаних курінням.

17:18 07.04.2021

Статеве виховання

Статеве виховання - це система медико-педагогічних заходів з виховання у батьків, дітей, підлітків і молоді правильного ставлення до питань статі. Це досить широке напрямок, куди включається питання стилю одягу і манер поведінки хлопчиків і дівчаток, чоловіків і жінок, їх взаємин прав, в які ігри грати, як розмовляти і чим захоплюватися.

17:10 07.04.2021